Стажування за кордоном

Ірина Данило (аспірант), Світлана Омельченко (гр. ХТм-16) проходять навчання в період з лютого по червень 2017 року в Пражськом університеті. м. Прага за програмою навчання студентів та аспірантів міністерства іноземних справ Чехії для переміщених вузів із зони АТО.

Єлизавета Древаль (гр. ХТм-15) проходила навчання в період з 22.09 по 22.12.2016 року в університеті Ла-Корунья, м. Ла-Корунья, Іспанія за програмою подвійних дипломів європейського вузу та ДонНТУ TEMPUS RETHINK.

Євген Бобровський (гр. ТПМм-16), Микола Дорошенко (гр. ТПМм-16) і Валерія Ревіна (гр. ЕКОЛм-15) виграли конкурс і в 2017 році відправляться до Німеччини для проведення наукових досліджень в рамках німецької програми DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst)