Урочисте вручення диплому почесного доктора ДонНТУ Сергію Ігоровичу Антонюку

11 вересня відбулося урочисте вручення диплому почесного доктора Донецького національного технічного університету Сергію Ігоровичу Антонюку - професору, доктору технічних наук, завідувачу кафедри «Механічних технологічних процесів» Технічного університету м. Кайзерслаутерн у Німеччині. Сергій Ігорович, будучи випускником ДВНЗ «ДонНТУ», активно підтримує тісні робочі зв’язки з Донецьким національним технічним університетом, насамперед з кафедрою «Обладнання перероблювальних технологічних комплексів». Він приймає участь у спільних українсько-німецьких наукових проектах та сприяє стажуванню студентів ДонНТУ у Німеччині. В рамках візиту до ДВНЗ «ДонНТУ» в м.Покровськ професор Антонюк Сергій Ігорович прочитав лекцію для студентів факультету МЕХТ, презентувавши сучасні наукові напрацювання німецького технічного університету Кайзерслаутерна. Також Сергій Ігорович приймав участь в урочистому заході та з рук ректора ДонНТУ Ляшка Ярослава Олександровича отримав диплом почесного доктора Донецького національного технічного університету.