Всеукраїнський форум студентів політехнічних вузів

26-28 квітня пройшов Всеукраїнський форум студентів політехнічних вузів, на який від Донецького національного технічного університету було делеговано 3 студентів: Лефтерова Микиту, Тупікіну Марію і Дрюк Володимира. Також участь у форумі брали студенти з Вінниці, Харкова, Миколаєва, Києва, Тернополя та інших міст.

На форумі були представлені інноваційні роботи студентів, які високо оцінили журі форуму і нагородили грамотами та медалями. Робота Тупикиної Марії «Засоби підвищення ефективності процесів механічної обробки виробів з крихких неметалічних матеріалів» зайняла 3 місце на форумі.

Були представлені роботи з вирішення актуальних проблем, такі як виробничі, екологічні, транспортні, медичні ідеї, які в майбутньому можуть мати своє продовження.

Також в програму форуму входили 2 екскурсії: по місту Миколаїв та на підприємство з виробництва газотурбінного устаткування, яке є одним зі світових лідерів у цій сфері. На цьому заводі проектуються і виготовляються газові турбіни для морських кораблів і суден, для електроенергетики і газотранспортних магістралей, відкриваючи світові нові можливості.

Побувавши в Миколаєві, ми не могли не відвідати один з кращих зоопарків в Європі. Дуже вразило різноманіття тварин, велика доглянута територія зоопарку. Це подарувало багато яскравих емоцій та спогадів.

Форум дав нові враження і показав, як ще студенти можуть принести якісь свої ідеї, дуже важливі і актуальні в наш час.

Тупікіна Марія гр. МСМОм-15