Новини

11 вересня відбулося урочисте вручення диплому почесного доктора Донецького національного технічного університету Сергію Ігоровичу Антонюку - професору, доктору технічних наук, завідувачу кафедри «Механічних технологічних процесів» Технічного університету м. Кайзерслаутерн.

18 липня 2017 року відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврів і магістрів факультету «Машинобудування, екології та хімічних технологій». Дипломи з відзнакою отримали 8 студентів. Загальна кількість випускників 92. Бажаємо дипломованим фахівцям успіхів в подальшій роботі!

Кафедра природоохоронної діяльності Донецького національного технічного університету спільно з фахівцями Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції починає підготовку бакалаврів за спеціальністю 101 «Екологія» спеціалізація «Агроекологія».

Тридцять першого травня в Донецькому національному технічному університеті  на базі факультету машинобудування, екології та хімічних технологій відбулася III Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми техніки та технології переробних виробництв».

24 травня в Донецькому національному технічному університеті в актовій залі пройшов інформаційний тренінг в рамках проекту "Active Citizens Ukraine" за підтримки British Council з мінної безпеки для дітей «Навчитись, щоб зберегти життя».

26-28 квітня пройшов Всеукраїнський форум студентів політехнічних вузів, на який від Донецького національного технічного університету було делеговано 3 студентів: Лефтерова Микиту, Тупікіну Марію і Дрюк Володимира. Також участь у форумі брали студенти з Вінниці, Харкова, Миколаєва, Києва, Тернополя та інших міст.

Усім привіт з міста Кайзерслаутерна від студентів факультету Машинобудування екології і хімічних технологій.

Навесні 2016 року ми дізналися про неймовірну можливість відвідати технічний університет міста Кайзерслаутерна (Німеччина) з метою проведення наукових досліджень для написання магістерської дисертації. Але, щоб скористатися цією можливістю, треба пройти конкурс та отримати грант від німецької організації DAAD. Це було не так просто, але нам вдалося це зробити! Звичайно довелося добре попрацювати та провести багато попередніх досліджень у ДонНТУ.

Усім привіт!!! Або чау чау як кажуть у Чехії. Хочу розповісти про те, як пройшов мій тиждень у Празі.

Всім привіт! Після декількох тижнів напруженої праці у лабораторії, мене просто переповнює неймовірне бажання поділитися своїм враженням та захопленням!

Хочу розпочати з того, що після проведення екскурсії по декільком лабораторіям під керівництвом Мирослава Шооша я знаходилася під величезним впливом від найновітнішого обладнання та оснащення, що дозволяє студентам та аспірантам робити найрізноманітніші дослідження.

15-17 березня в Полтаві відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом науки «екологія та екологічна безпека» у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

Сторінки